Maszyny szwalnicze, producent stołów krojczych i wyposażenia szwalni, Numer 25 - Pabianice, Tel 42–227-50-08

Oleje/Środki Chemiczne - Akcesoria Szwalnicze

1 2

Olej Silikonowy do Nici (0,5L)

Olej Silikonowy do Nici (0,5L)
Olej silikonowy do nawilżania nici

"Rollax" Proszek do czyszczenia klejarek Rollax 250G

Rollax Proszek do czyszczenia klejarek Rollax 250G
ROLLAX to sproszkowany, silikonowy środek czyszczący, który z łatwością usuwa resztki kleju z teflonowych powierzchni taśm i płyt klejarek oraz stóp żelazek. Stosowany regularnie utrudnia przywieranie kleju i chroni i konserwuje powierzchnie robocze. Zawiera silikon o wysokiej lepkości i dzięki temu ułatwia wyjmowanie produktów z form wtryskowych. Nie zawiera rozpuszczalników i środków toksycznych. Konserwuje metalowe i teflonowe powierzchnie. Nie absorbuje wilgoci. Jest łatwy w użyciu, ekonomiczny i skuteczny.

Silikon w Spray'u Spirit 3 Extra

Silikon w Spray'u Spirit 3 Extra
Spirit 3 extra to nietoksyczny, bezwonny i bezbarwny preparat silikonowy o podwyższonej gęstości. Działa antyelektrostatycznie i ułatwia poślizg. Zapobiega sklejaniu elementów. Nie natłuszcza i nie plami. Szczególnie przydatny w produkcji tworzyw sztucznych- ułatwia wyjmowanie wyrobów z form; w przemyśle tekstylnym- stopy żelazek, noże pionowe i taśmowe, płyty robocze, stopki maszyn, igły, ślizgi maszyn dziewiarskich. Ceniony w introligatorniach i sitodruku. Doskonały do zacinających się zamków odzieżowych, karniszy itp.

Olej Wazelinowy SPIRIT 2

Olej Wazelinowy SPIRIT 2
Spirit 2 to uniwersalny, nietoksyczny, niebrudzący, bezwonny i bezbarwny olej do smarowania mechanizmów precyzyjnych. Polecany szczególnie do smarowania części maszyn szwalniczych, dziewiarskich i innych stosowanych w przemyśle tekstylnym. Neutralny w kontakcie z tworzywami sztucznymi. Zalecany jako środek ułatwiający poślizg i zabezpieczający przed przywieraniem wyrobów z plastiku i gumy do form.

Pojemność 400 ml.
1 2
MaszynySzwalnicze.com.pl 2013 © Wszystkie prawa zastrzeżone.